Cracks / Trhliny (2009)

14. února 2012 v 22:52 | Shinsuke von Wonderland |  FILMOGRAFIE
Setkali jste se někdy s věcí, která na první pohled může působit zcela obyčejně, avšak po bližším pozorování, vám dojde, že vše není až v takovém pořádku? Pokud ano, tak víte jakým překvapením je pro vás rozuzlení oné věci, která přichází až v ten správný čas. Tento film z počátku totiž obyčejně působit může...obyčejná škola s neobyčejnou vyučující...
Kdesi v Británii se nacházii katolická internátní škola Svaté Matyldy pro dívky.Jednoho dne příjde nová studentka Fianna ze Španělska ,ale do uzavřeného dívčího kolektivu se jen tak nedostane. Dívky jí postupně začnou dělat naschvály, protože si myslí, že Fianna přišla s nosem nahoru a považuje se za něco víc. Většina příběhu se točí okolo tělocvikářky slečny G [Dží], která svým žačkám vypráví své zážitky z cest a učí je cvičit na plavecké soutěže. Avšak Fianna její příběhy prokoukne a zjistí, že jediná cesta, kterou kdy slečna G absolvovala bylo maximálně do krámu pro pečivo a, že všechny ty zážitky má z knížek. Slečna G se k ostatním žákyním mění a jejím hlavním středem pozornosti se stává Fianna, která o to ovšem nestojí. Jediným přáním Fianniny je dostat se z toho místa. K velkému rozuzlení dochází ve chvíli, kdy slečna G využije podnapilosti Fianny a začne jí sexuálně obtěžovat a dojde k pohlavnímu styku. Celý závěr končí dosti dramaticky a dokáže na člověka dosti zapůsobit.
,,Nejdůležitější věcí v životě je lidská touha, můžete dosáhnout všeho čeho chcete, celý svět vám leží u nohou a nic není nemožné, jen po tom musíte toužit."
- Slečna G, Cracks

Trailer k filmu Cracks.
Natáčelo se převážně v Irsku. Režie : Jordan Scott, na režii se částečně kromě Evy Green podílel i Ridley Scott.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.